PAR GITI TIRE

Giti Tire darbojas riepu nozarē jau vairāk nekā 60 gadus. Šajā laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē ar 70000 tirdzniecības vietām >130 valstīs.

RAŽOTNES

1951. gadā dibinātā uzņēmuma Giti Tire galvenā mītne atrodas Singapūrā. Savukārt 8 rūpnīcas izvietotas Ķīnā, Indonēzijā un ASV. Tajās kopumā strādā ap 35 000 darbinieku.

50 000 000 RIEPU

Visās rūpnīcās kopā ik gadu tiek saražots vairāk nekā 50 miljoni riepu. Uzņēmuma ražotās riepas tiek izplatītas vairāk nekā 130 valstīs.

11

11. lielākais 
pasaulē

60

60 gadu pieredze

50

50 miljoni riepu gadā

130

130 valstis

INOVĀCIJAS

Ap 700 no 35 tūkstošiem Giti Tire darbinieku ir zinātnieki, kas nepārtraukti izstrādā jaunas tehnoloģijas. 5 uzņēmuma pētniecības centri atrodas Vācijā, Lielbritānijā, ASV, Ķīnā un Indonēzijā.

RIEPU TESTĒŠANA

Giti Tire rīcībā ir pasaules līmeņa testēšanas iekārtas un speciālisti, kas tiek piesaistīti no visas pasaules. Tāpat riepas tiek testētas arī ārpus telpām, turklāt ne tikai trasēs, bet arī reālos bezceļu apstākļos.

AUTO RAŽOTĀJU UN RIEPU TIRGOTĀJU ATZINĪBA

Daudzi autoražotāji ir izvēlējušies Giti riepas savu transportlīdzekļu standarta komplektācijai. Savukārt Nissan, WalMart, Peugoet Citreon un citi uzņēmumi ir novērtējuši Giti kvalitāti un uzticamās riepu piegādes.

MOTORSPORTS

Giti Tire riepas tiek izmēģinātas un pārbaudītas motorsporta trasēs. Un tieši no turienes tās nonāk uz ielām un ceļiem.


Tāpēc Giti Tire atbalsta vairākas ievērojamas sacensības dažādās valstīs. Piemēram, Nirnbergas 24h izturības braucienu, ADAC Zurich 24h sacensības, Fun Cup sacīkstes Lielbritanijā un Āzijas Formula 3 sacensības.

RŪPES PAR DABU 

UN CILVĒKIEM

Kur vien tas iespējams, riepu ražošanā Giti Tire izmanto videi draudzīgas tehnoloģijas, kā arī finansiāli atbalsta dažādus projektus, kas saistīti ar dzeramā ūdens pieejamību un mežu saglabāšanu.

Tāpat uzņēmums iesaistēs dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, apmaksā kataraktas ārstēšanu pacientiem, kas to nevar atļauties.

Atrodi tuvāko tirdzniecības vietu!

Kontakti

Kļūsti par GITI RIEPU IZPLAtĪTĀJU

Mārketinga atbalsts

24/7 pasūtījumu pieņemšana

Produktu apmācības

Pieteikties